Myjnie samoobsługowe
Motoryzacja,  Usługi

Myjnie samoobsługowe

Bezdotykowe myjnie samoobsługowe to opłacalna inwestycja w naszą firmę, aby zaprojektować, zbudować i wyposażyć w niezawodny, wydajny sprzęt. Naszym partnerom zapewniamy pełen zakres usług pomagających im organizować, tworzyć i prowadzić wysoce dochodowe biznesy. Dostarczane przez nas chemikalia znane są z wysokiej wydajności i nienagannej jakości. Wykonany jest z wykorzystaniem innowacyjnej technologii i sprawdzonych surowców. Dlatego cała dostarczana przez nas chemia motoryzacyjna spełnia wymagania światowych i europejskich norm jakości i bezpieczeństwa.

Chemia do myjni samoobsługowych dostarczana przez naszą firmę szybko i sprawnie:

 • Rozpuszcza zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne, przygotowując organizm do lepszego mycia.
 • Usuwa pozostałości brudu pozostałe po obróbce wstępnej powierzchni karoserii.
 • Nadaje lakierom bezbarwnym właściwości ochronne i atrakcyjny wygląd bryły.
 • Poprawia wygląd i przedłuża żywotność opony.
 • Tworzy powłokę skutecznie chroniącą karoserię przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi.
 • W asortymencie znajdują się środki do mycia samochodów zarówno na lato, jak i na zimę.

Działania naszej firmy przy budowie myjni

Doradzamy w procesie wyboru lokalizacji myjni samoobsługowej, pomagamy również przy:

 • Przygotuj wszystkie potrzebne pozwolenia.
 • Sporządzamy szczegółowy biznesplan funkcjonowania i dalszego rozwoju myjni.
 • Myjnię samoobsługową zaprojektowaliśmy biorąc pod uwagę lokalizację, obecność lub brak konkurencji, jej politykę cenową, potrzeby serwisowe oraz osobiste życzenia naszych klientów.
 • Dobieramy i instalujemy najbardziej wydajne i ekonomiczne urządzenia.
 • Dostarczamy wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne i sprzęt serwisowy podczas pracy myjni.

Każda zbudowana przez naszą firmę myjnia samoobsługowa jest zautomatyzowana i zoptymalizowana do maksimum w celu obniżenia kosztów obsługi. Pomagamy naszym klientom tworzyć konkurencyjne ceny i opracowywać strategie reklamowe, zapewniamy wykwalifikowaną pomoc informacyjną i marketingową podczas funkcjonowania i rozwoju myjni.

Korzyści z inwestycji w myjnię samoobsługową

Korzyści płynące z inwestycji w myjnię samoobsługową w porównaniu do innych typów kompleksów są oczywiste:

 1. W porównaniu ze skalą inwestycyjną budowy innych typów kompleksów, skala inwestycyjna znalezienia modelu biznesowego jest niewielka. Dzięki temu możesz szybciej uzyskać zwrot z inwestycji i zacząć zarabiać.
  orientacja na klienta. Na każdej myjni samoobsługowej właściciel sam myje samochód. Oczywiście nikt nie zrobi tego lepiej niż oni. Stąd brak niezadowolonych klientów i brak reklamacji co do jakości świadczonych usług.
 2. Niski średni koszt to gwarancja dużego zapotrzebowania na usługę w porównaniu do kosztu podobnych usług w innych kompleksach, bo oszczędzasz.
 3. Jest wygodny do robienia interesów. Wszyscy nasi Klienci otrzymują narzędzia do efektywnego zdalnego zarządzania i kontroli myjni. Wystarczy kilka godzin tygodniowo, aby właściciel myjni kontrolował wszystkie procesy. Nie wymaga żadnego doświadczenia ani specjalnej wiedzy.

Warto rozważyć również inne czynniki, które uzasadniają korzyści i perspektywy inwestycji w myjnię samoobsługową:

 1. Stały wzrost liczby posiadanych samochodów
 2. Cały czas powstają nowe domy i powstają całe osiedla. Dlatego liczba samochodów rośnie. Dlatego budowa myjni samoobsługowej jest nie tylko opłacalną, ale i bardzo obiecującą inwestycją
 3. Duże zapotrzebowanie na tego typu usługi

Rzeczywistość współczesnego życia polega na tym, że szybkość, jakość, dostępność i wygoda są najważniejsze, a wszystko to zapewnia samoobsługowa myjnia samochodowa. Dlatego popyt na tego typu usługi rośnie wraz ze wzrostem liczby ludności i wzrostem liczby posiadanych samochodów. Inwestując w ten szybko rozwijający się biznes, nastawiasz się tylko na sukces.

Jak otworzyć myjnię samoobsługową?

Myjnie samoobsługowe
Myjnie samoobsługowe

W celu otwarcia myjni samoobsługowej prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, odwiedzając nasze biura lub w dogodnym dla Ciebie czasie:

 • Będziesz mógł skonsultować wybór lokalizacji myjni, otrzymać kompleksową pomoc w procesie przygotowania niezbędnego pakietu dokumentacji.
 • Przygotowany lub odrębnie opracowany biznesplan dotyczący funkcjonowania i rozwoju myjni samoobsługowej.
 • Możesz wybrać gotowy plan kompleksu lub zamówić jego osobną zabudowę.
 • Przygotujemy osobną wycenę. Gdy wszystko zostanie uzgodnione, myjnia zostanie uruchomiona w ciągu kilku miesięcy.
 • Nasza firma jest liderem rynku cieszącym się zaufaniem klientów

Od dawna jesteśmy liderem rynku we wprowadzaniu usług myjni samochodowych. Nieustannie rozwijamy się, aby zwiększyć zakres oferowanych przez nas usług oraz udoskonalić nasze narzędzia do zarządzania biznesem i kontroli. Do każdej myjni, którą budujemy i wykonujemy, dobieramy najbardziej niezawodny, wydajny i ekonomiczny sprzęt. Przeprowadzaj badania rynku, aby zidentyfikować i zaoferować klientom jak najszerszy zakres usług podstawowych i dodatkowych, które zwiększą rentowność biznesu.

Staramy się również automatyzować, optymalizować i poprawiać jakość obsługi, instalując innowacyjne urządzenia w myjniach. Planujesz otworzyć myjnię samoobsługową? Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chętnie wysłuchamy Państwa życzeń i zaproponujemy różne możliwości obustronnie korzystnej współpracy. Czekamy na Twój kontakt!