Nieruchomości Szczecin
Nieruchomości

Nieruchomości Szczecin

Nieruchomości Szczecin – sprzedaż, zakup, wynajem: nasza firma jest uznanym liderem rynku i jest najskuteczniejszą agencją nieruchomości w Szczecinie. Będąc uniwersalnym operatorem na rynku nieruchomości, posiadamy obszerną i codziennie aktualizowaną bazę danych obiektów. Nieograniczony wybór opcji pozwala nam zaproponować każdemu z naszych klientów najlepsze rozwiązanie w zakresie kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości mieszkalnej lub komercyjnej oraz wynajmu luksusowych apartamentów, prestiżowych lub niedrogich trzypokojowych, dwupokojowych i jednopokojowych mieszkań, domów, działek, a także biur, sklepów itd.

Kodeks etyki biznesu w agencji nieruchomości w Szczecinie

Dziś zespół agencji nieruchomości w Szczecinie to zgrani profesjonaliści i ludzie o podobnych poglądach, w którym oddanie wspólnej sprawie łączy się z indywidualną chęcią samorealizacji, która służy jako źródło dynamicznego rozwoju całej firmy.

Wszyscy specjaliści w swojej pracy kierują Kodeksem etyki biznesu, który formułuje kluczowe wartości, zasady, normy biznesowe i reguły przyjęte w naszym zespole:

 • Wzajemny szacunek, zaufanie i wsparcie.
 • Orientacja na klienta.
 • Praca zespołowa i koncentracja na wspólnym wyniku.
 • Ciągłe uczenie się i rozwój.
 • Ocena według osobistego wyniku.
 • Zgodność z jednolitymi standardami korporacyjnymi.

Przy dokonywaniu jakiejkolwiek transakcji dotyczącej nieruchomości w Szczecinie bardzo ważne jest przeprowadzenie prawidłowej oceny obiektu. Certyfikowany rzeczoznawca naszej agencji jest gotowy do wyceny każdego przedmiotu transakcji. Kontaktując się z nami masz pewność, że Twoje mieszkanie, dom, działka czy lokal użytkowy zostaną ocenione szybko, rzetelnie i profesjonalnie. Posiadamy aktualną polisę OC, dzięki czemu każdy nasz klient może czuć się bezpiecznie. Informujemy naszych klientów o konsekwencjach zakupu nieruchomości z ustaloną służebnością, lokatorami czy zadłużeniem. Podejmujemy się negocjacji ze sprzedawcą w sprawie ustalenia najbardziej satysfakcjonującej ceny.

Mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

Nieruchomości Szczecin
Nieruchomości Szczecin

Sprzedaż mieszkań na wtórnym i pierwotnym rynku nieruchomości w Szczecinie jest jedną z działalności naszej agencji. Duża baza mieszkań, wiedza o obrocie nieruchomościami, znajomość rynku pozwalają nam zagwarantować szybki i wysokiej jakości wynik. Nasza agencja pomaga klientom szybko i na korzystnych warunkach kupić mieszkanie, a także sprzedać lub wynająć nieruchomość mieszkalną. Przez lata udanej pracy na rynku oraz współpracy z licznymi firmami, a także osobami prywatnymi, nasza agencja zyskała reputację rzetelnych i uczciwych partnerów. A dzięki regularnemu monitorowaniu polskiego pola prawnego i śledzeniu zmian w ramach legislacyjnych możemy zagwarantować prawidłowe wykonanie wszelkiej dokumentacji niezbędnej do zawarcia transakcji. A to najlepsze potwierdzenie bezpieczeństwa prawnego podpisanej umowy oraz zaufania i spokoju naszych klientów w przyszłości. W agencji nieruchomości w Szczecinie otrzymasz maksymalny wybór dla każdego, kto chce kupić mieszkanie w dowolnym obszarze naszego miasta. Wszystkie opcje wybierane są z obszernej, codziennie aktualizowanej i uzupełnianej bazy danych. W rezultacie klienci są jednymi z pierwszych, którzy oglądają i oceniają mieszkania.

Jak działa agencja nieruchomości w Szczecinie?

W zakupie mieszkania biorą udział nie tylko sprzedający, kupujący i pośrednik w obrocie nieruchomościami. Będziesz także potrzebować pomocy wykwalifikowanego prawnika i notariusza. Nasza agencja nieruchomości w Szczecinie zapewnia pełną i kompleksową obsługę transakcji. I jeszcze kilka dobrych argumentów przemawiających za współpracą z nami.

Aby zakup lub sprzedaż mieszkań był jak najłatwiejszy i najszybszy dla klientów:

 • Przy wyborze nieruchomości uwzględniamy wszystkie życzenia klientów.
 • Umawiamy się na oglądanie w dogodnym dla klientów terminie.
 • Wykonujemy zadanie w jak najkrótszym czasie.

Pracownicy z naszej agencji nieruchomości w Szczecinie pomogą Ci nie tylko szybko i niedrogo wybrać i kupić mieszkanie, ale także upewniają się, że transakcja zostanie przeprowadzona zgodnie z obowiązującym prawem. Pozwala to uchronić się przed możliwymi zagrożeniami.

Sprawdź najlepsze nieruchomości:

Sprzedaż i wynajem nieruchomości w Szczecinie

Wszystkie nowe budynki w Szczecinie znajdują się na stronach katalogu internetowego naszej agencji nieruchomości. Tutaj znajdziesz aktualne ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań i lokali użytkowych w nowych osiedlach. Każda oferta daje maksymalną możliwość lepszego poznania obiektu. Są to zdjęcia i schematy, szczegółowe opisy lokalu, budynku, osiedla.

Nabywcy mieszkań w nowych osiedlach dokonując wyboru wymieniają następujące czynniki jako niezaprzeczalne zalety:

   • Nowoczesne osiedla mieszkaniowe mają wewnętrzną infrastrukturę, co jest bardzo wygodne dla mieszkańców, np. parking, tereny rekreacyjne, a także wygodna obsługa – ochrona, ogrodnik itp.
   • Mieszkania w prawie każdym nowym budynku znacznie różnią się od dawnych rozwiązań architektonicznych. Są bardziej przestronne, z racjonalnym układem.
   • Nowe kompleksy mieszkalne są również atrakcyjne pod względem praktycznym. W pracach budowlano-wykończeniowych stosuje się obecnie materiały i technologie, które zapewniają wyjątkową wytrzymałość konstrukcji i wykończenia, a także gwarantują komfort i ekonomię mieszkania.
   • Gotowe mieszkania w nowych budynkach mają nową, niezawodną komunikację inżynierską, a także systemy bezpieczeństwa, które są również zapewnione na terenie kompleksów (kontrola dostępu, nadzór wideo, system przeciwpożarowy itp.).
   • Korzystne warunki zakupu. W początkowej fazie budowy mieszkania można kupić znacznie taniej niż cena gotowego nowego budynku.

Nasza usługa to nie tylko możliwość samodzielnego wyboru w dogodnym czasie odpowiedniej opcji mieszkaniowej lub powierzchni dla biznesu w nowych osiedlach mieszkaniowych, ale także cała gama usług w tym kierunku. To profesjonalna pomoc specjalistów od nieruchomości w Szczecinie. Nasz zespół to czołowi specjaliści w obrocie nieruchomościami, a także rzeczoznawca majątkowy, prawnik i tłumacz, którzy zapewnią pełną przejrzystość, rentowność i efektywność transakcji.