Prezent dla partnerki: bielizna erotyczna
Moda

Prezent dla partnerki: bielizna erotyczna

Prezent dla partnerki: bielizna erotyczna – może wywołać u kobiety bardzo różne, czasem skrajne reakcje. Niektóre panie będą się cieszyć z takiego podarunku, inne poczują się nieco skrępowane, a jeszcze inne uznają prezent za nieodpowiedni i mogą się nawet obrazić. Dlatego, zanim dany mężczyzna zdecyduje się kupić swojej partnerce bieliznę, warto, aby dowiedział się więcej o jej postrzeganiu takiego podarunku. W ten sposób można w łatwy sposób uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.

Co oznacza bielizna w prezencie?

Nie da się ukryć, że wiele osób bardzo symbolicznie podchodzi do przedmiotów, które otrzymują w prezencie. Różne typu prezentów mają swoje znaczenia, które nie wszyscy znają i przez to mogą bezwiednie wywołać niepożądane reakcje u obdarowanych. Warto mieć to na uwadze, zanim udamy się na zakupy. Dla niektórych kobiet bielizna erotyczna, nawet ta stonowana i elegancka, odczytywana jest jako prezent od mężczyzny-egoisty, który myśli tylko o sobie. Seksowna bielizna jest uważana za prezent nie dla kobiety, ale dla mężczyzny, który będzie mógł podziwiać swoją partnerkę w takim stroju. Jest to dość krzywdzące, ale niestety, niektóre kobiety myślą właśnie w ten sposób. Z tego względu warto dowiedzieć się wcześniej o tym, co partnerka myśli na temat takiego prezentu. Oszczędzi to późniejszych problemów.

Jak dobrać rozmiar bielizny?

Prezent dla partnerki: bielizna erotycznaEkskluzywna bielizna erotyczna musi być dobrana idealnie do wymiarów kobiety. W przeciwnym razie będzie niewygodna i kobieta może się w niej czuć wyjątkowo niekomfortowo. Dlatego, jeśli dany mężczyzna pierwszy raz kupuje prezent tego rodzaju dla swojej partnerki, powinien wybierać z bardziej klasycznych modeli bielizny. W ten sposób będzie mu łatwiej. Klasyczne biustonosze i figi są o wiele łatwiejsze zmierzenia, niż wyszukana, pełna nieprzeciętnych przeszyć bielizna artystyczna. O tego typu zestawie można pomyśleć, gdy mężczyzna będzie miał większe doświadczenie w mierzeniu i ocenianiu bielizny. Aby dobrze dobrać rozmiar, należy kierować się metkami na bieliźnie, którą posiada partnerka. W przypadku majtek najlepiej dodatkowo je zmierzyć. To wyeliminuje ewentualne różnice w rozmiarach, według których szyją różni producenci.

Aby poprawnie sprawdzić rozmiar biustonosza, należy zwrócić uwagę na obwód klatki piersiowej, który jest zapisany na metce, np. 70, 75, 80 oraz rozmiar miseczki, który wyraża się poprzez litery, A, B, C, D, E. W ten sposób można uzyskać wszystkie potrzebne informacje (dodatkowe zmierzenie szerokości i długości biustonosza również może się przydać).Jednak warto pamiętać o tym, aby nie sprawdzać metki tylko jednego biustonosza. Lepiej sprawdzić kilka. Niekiedy może się zdarzyć tak, że dana kobieta ma w szafie biustonosz, który kupiła przez pomyłkę i nie pasuje on do jej wymiarów. Warto sprawdzić rozmiar tego, który ubiera najczęściej. Prawdopodobniej jest to jej ulubiony i najwygodniejszy stanik.

Całkiem dobrym rozwiązaniem jest również zakup bielizny szytej na miarę. Obecnie można znaleźć bardzo dużo profesjonalnych pracowni krawieckich, które szyją różnego typu bieliznę. Krawiec poda dokładnie, jakich wymiarów potrzebuje, aby uszyć idealny komplet bielizny. To opcja pozwala też na dodanie do ciekawych przeszyć oraz ozdób.

Bielizna erotyczna – co wybrać?

Gdy mamy w kieszeni wymiary partnerki i chcemy kupić konkretną bieliznę, warto najpierw zastanowić się nad tym, co dana kobieta najbardziej ceni w bieliźnie. Niektóre panie uwielbiają koronkowe wzory, inne kobiety szukają nieprzeciętnych krojów, a jeszcze inne lubią nosić bieliznę w ciekawych kolorach. Aby prezent wywarł odpowiednie wrażenie, należy uwzględnić preferencje kobiety. Jeśli dana kobieta jest dość powściągliwa i wstydliwa, raczej nie powinno się jej kupować bielizny o wymyślnym, seksownym fasonie. Lepiej postawić na klasykę i elegancję. Natomiast jeśli dana kobieta dobrze się czuje w bardziej zmysłowym wydaniu, warto kupić coś nieprzeciętnego.

Należy również pamiętać o tym, że bielizna erotyczna to nie tylko majtki oraz biustonosz. Aby urozmaicić zestaw, można wybrać dodatkowo body z siateczki, pasy do pończoch albo elegancki szlafrok lub koszulę nocną z miłej, delikatnej tkaniny. Wybór jest ogromny. W przypadku szlafroka czy koszuli nocnej łatwiej też dobrać rozmiar, więc może to być pomocne, gdy dany mężczyzna ma trudność ze zdobyciem potrzebnych informacji.

Ładny prezent to również ładne opakowanie

Niestety, wiele osób nie zwraca zbyt wielkiej uwagi na odpowiednie zapakowanie prezentu. A to właśnie opakowanie odpowiada za pierwsze wrażenie i może od razu wywołać pozytywne skojarzenia. Eleganckie pudełko przewiązane wstążką sugeruje, że prezent był przemyślany i osoba go dająca poświęciła dużo czasu na to, aby był wyjątkowy. Rzucenie prezentu w reklamówce czy w ogóle bez opakowania nie budzi pozytywnych skojarzeń i nawet najlepszy, najbardziej przemyślany prezent nie wywoła takiego wrażenia, jakie powinien. Wiele sklepów oferuje możliwość zapakowania towaru. Warto skorzystać z tej opcji.